Delphin Naviják PACIFIC NEO

Kód: 286032060
963 Kč

Zvolte variantu

Osvědčený kaprový naviják s volnoběžnou brzdou.

Detailní informace

Varianta: vel. 60
Skladem | 286032060
963 Kč

Detailní popis produktu

Pacific NEO od značky Delphin je tím správným modelem, nahrazujícím Pacific ECO, který si za roky působení na rybářském trhu vydobyl renomé nadmíru spolehlivého a dostupného navijáku. Neo nezůstává svému jménu nic dlužný. Nabízí absolutně nový pohled na spolehlivost, odolnost a kvalitu. A to vše zabalené v přitažlivém designu. Kombinace stříbrného těla a zlato černých detailů je nadčasová a ve vaší výbavě bude vypadat elegantně i po letech používání. Díky předimenzovanému vnitřnímu rozložení komponentů tento naviják vydrží i hrubší zacházení. Systém volnoběžné brzdy má navíc výborné ergonomické zpracování, splňující nejnovější standardy. Pacific NEO je prostě neúnavný pracant, i když se na něho podíváme z jakéhokoliv pohledu.
Příjemným bonusem je kovová cívka s velkou kapacitou a také kovová klička navijáku, což v dnešní době a podobné cenové hladině poskytuje minimum rybářských navijáků. My jsme však ještě o krok dále! V balení totiž navíc najdete tubu vazelíny, kterou pomocí servisního otvoru u rotoru můžete naviják kdykoliv promazat. Díky tomu bude mít váš Pacific NEO hladký chod i po letech používání, v době, kdy se už budou vaši kamarádi na rybách poohlížet po nových navijácích. A my víme, jaký typ určitě doporučíte! V balení zdarma i plastová cívka.

Mazání navijáku
Jednou ročně doporučujeme promazání mechanizmu navijáku. Postup je následovný. Po sezóně si naviják položíme na podložku. Vedle něho si připravíme tubu s mazivem a plochý šroubovák. Následně necháme naviják i s tubou akumulovat na pokojovou teplotu (nad 20 stupňů celsia) na 2-3 hodiny. Po uplynutí času povolíme černou matici vedle nápisu LUBRICATE plochým šroubovákem příslušné velikosti. Následně do tohoto otvoru dávkujeme mazivo v malých dávkách. Po každé dávce pootočíme kličkou. Celkově na promazání 1 navijáku použijeme cca 1/3 obsahu tuby. Po ukončení mazání otvor pořádně zavřeme maticí. Pro správné uložení maziva na mechanismu, točíme kličkou navijáku ještě přibližně 60 sekund. Naviják je promazaný a připravený pro další sezónu.
Pozor: Naviják není nutné promazat před prvním použitím po zakoupení! Z výroby je totiž namazaný a připravený na použití. 

Technické parametry:

Delphin Pacific NEO 60
Kapacita navijáku mm/m: 0.25/450, 0.30/300, 0.35/220
Převodový poměr: 5.5:1
Počet ložisek: 6+1
Hmotnost: 450g

Delphin Pacific NEO 70
Kapacita navijáku mm/m: 0.25/630, 0.30/450, 0.35/330
Převodový poměr: 5.5:1
Počet ložisek: 6+1
Hmotnost: 470g
 

 

 

Ceny a varianty

Doplňkové parametry

Kategorie: Naviják baitrunner
Záruka: 2 roky
? Značka navijáku: Delphin
Značky: Delphin
Účel použití: Na ryby
? Pro koho: Pro rybáře
? Na koho, na co: Na ryby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: