Chyť a pusť Pelety Robin Red carp s dírou 3,6 kg

Kód: 100185K15
232 Kč

Zvolte variantu

Robin Red peleta je určena především na hodně prochytané vody,

Detailní informace

Průměr: 15,00 mm, Příchuť: Robin Red
Skladem (1 ks) | 100185K15
Můžeme doručit do: 30.5.2024
232 Kč

Detailní popis produktu

Chyť a pusť Pelety Robin Red carp s dírou KBELÍK

Příchuť Robin Red
Průměr pelet 12mm, 15mm, 20mm, 27mm
Balení 3,6kg
 • U nás máte 100% jistotu, že vždy koupíte čerstvé pelety. Pelety si necháváme vyrábět dle našich receptur.
 • Výrobek byl dlouhodobě testován na tuzemských i zahraničních svazových revírech s našimi testery i řadovými rybáři s velmi dobrými výsledky.

 • Vyrobeno dle originální receptury.
 • Robin Red peleta je určena především na hodně prochytané vody, samotná peleta je pro ryby velmi atraktivní a pokud chcete tuto peletu ještě více zatraktivnit, můžete použít halibut oleje. Doba rozpustnosti závisí na teplotě vody, průměrně 6 až 9 hodin.

 • Pelety ROBIN RED s dírou jsou stavěny především na hodně navštěvované vody, přičemž samotné pelety jsou pro ryby velmi atraktivní. Doba rozpustnosti závisí na teplotě vody. Svým složením zajišťují vysokou výživnou hodnotu a vyznačují se rychlou účinností. Pelety jsou vhodné k dlouhodobému vnadění, rovněž se mohou použít jako nástraha, místo a nebo v kombinaci s boiliesem.

 • Pelety Robin Red s dírou jsou určeny především k lovu kaprovitých ryb.

 • Výborně se uplatní v proudu, kde výrazně prodlouží aktuálnost nakrmeného místa.

  NL-látky 46%, uhlohydráty24%, Robin red olej 6%, robin red 7%, karophyl red koncentrát 1%, laktoza 10%, sojový protein 8%, sladidlo, vitamíny, minerály, aminokyseliny, popel, vlhkost max 8%
  Určení: Určeno jako nástraha a návnada k lovu ryb. POUZE PRO RYBY.

  "Tyto pelety začala používat větší část rybářů hlavně proto, že se na ně dá ve velmi krátkém čase nachytat spoustu pěkných kaprovitých ryb. Dnes už je plno rybářů, kteří prostě nemají čas vysedávat dlouhé hodiny u vody, ale spíše si rádi zajdou jen na pár hodin k vodě, jen tak si zarelaxovat, ale proč si u těch to chvilek i pěkně nezachytat? K tomuto účelu slouží právě tato robin red peleta - je to jednoduché, stačí dát na vlas jednu peletu a k tomu doporučujeme dát do PVA menší peletky .Takto když dostanete tuto montáž na vaše místo tak vám garantujeme, že když tam ten kapr je tak, to tam prostě nenechá a je jedno jestli je večer, odpoledne nebo ráno.

 • Použití jak na řece, tak na stojaté vodě. Tyto pelety fungují okamžitě i bez předkrmování. Kdo nevyzkouší, neuvěří. Všem rybářům, kteří si chtějí rybařinu prostě užít i na pár hodin jen doporučujeme."

 • Doporučujeme k peletám zakoupit peletové zarážky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelety na ryby
Příchuť: Robin red
Balení: 3,6 kg
Průměr nástrah: 15 mm, 20 mm
Značka nástrah: Chyť a pusť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: