Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1549 hodnocení
5
1514x
4
23x
3
4x
2
1x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů. Více informací

Výpis hodnocení

BF Avatar autora Bohumil Fišer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2022
veliká spokojenost, druhý den dodáno
JS Avatar autora Jaroslav Sixta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2022
jsem spokojený. rychlé dodání. Produkt podle mých představ. Doporučuji
RK Avatar autora Romana Kašpárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2022
PD Avatar autora PETR Dolejší Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2022
Jsem spokojen s produktem i dodáním.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.11.2022
Nakupoval jsem zde poprvé,ale určitě ne naposled.Spokojenost.
PN Avatar autora Pavel Nahácky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2022
Dobré ceny, příjemné jednání a rychlé doručení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2022
+ požadované zboží skladem+velmi rychlé dodání

JH Avatar autora Josef Halaška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2022
Jsem velice spokojen+rychlé dodání zboží
ZM Avatar autora Zdeněk Mora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2022
RK Avatar autora Radek Kratěna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2022
RK Avatar autora Radek Kuric Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2022
Spokojenost
DJ Avatar autora Drahomíra Jarolímkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2022
Velká spokojenost, rychlé dodání.
LK Avatar autora Ludomir Košťál Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.10.2022
TK Avatar autora Tomáš Kuník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2022
+ Rychlost zaslání, skvělá komunikace
- není

VD Avatar autora Vlastimil Dědič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2022
Spokojenost, rychlé dodání.
KR Avatar autora Karel Rohan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2022
Moc spokojen.
JK Avatar autora Josef Kachlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2022
Jsem velmi spokojen. Rychlé vyřízení objednávky.
MM Avatar autora Martin Madejewský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
MM Avatar autora Martin Man Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
Naprosta spokojenost,rychlé jednání i doprava

Ovládací prvky výpisu

1552 položek celkem